Kontakt - Silicea

Kontakta oss

Kontakta oss gärna via telefon, e-post eller skicka ett meddelande genom att fylla i formuläret nedan och tryck på skicka.

Namn

E-postadress

Meddelande

Adress

Norra Torggatan 15, 434 30 Kungsbacka
Telefon: 010-703 68 00, E-post: info@octean.se

Octean AB

Dan Magnusson

M.SC. Pharmacy/Apotekare

Tel. 010-703 68 02
dan.magnusson@octean.se

Lotte Johannesson

Produkt och marknadsansvarig

Tel. 010-703 68 04
lotte.johannesson@octean.se

Louise Starcke

Marknadskoordinator

Tel. 010-703 68 05
louise.starcke@octean.se

Malin Iderud

Produktspecialist

Tel. 010-703 68 06
malin.iderud@octean.se

Eva Bergendal

Produktspecialist

Tel. 010-703 68 00
eva.bergendal@octean.se

Maria Kjellman

Äffärsområdeschef apotek

Tel. 010-703 68 09
maria.kjellman@octean.se

Silicea Logo

Pin It on Pinterest